Apartament to połączone ze sobą dwa pokoje (kominkowy i wschodni) z łazienką i aneksem kuchennym. 

 

Noclegi

Do Państwa dyspozycji mamy 12 w pełni umeblowanych, wygodnych pokoi z odnowionymi łazienkami oraz możliwością przygotowania posiłków. Nasi Goście mają możliwość skorzystania z ogólnodostępnej pralki.

Sprawdź nasze pakiety

Pomysły na atrakcyjny wypoczynek!

Sprawdź nasze pakiety

* W cenie pobytu ujęte są koszty prądu, wody, parkingu na posesji, śmieci, dostęp do pralki, korzystanie leżaków, wiat, grilla, wędzarni, ogniska (łącznie z drewnem).

Informacje o pokoju

Dwupokojowy apartament z prywatną łazienką i kominkiem. Przestronne wnętrze przeznaczone jest dla dwóch osób dorosłych oraz dwójki, a nawet trójki dzieci. Wyposażone jest w podwójne łóżko w pokoju wschodnim oraz rozkładaną kanapę i aneks kuchenny w pokoju z kominkiem. Kuchnia wyposażona jest w podstawowe sprzęty pozwalające na samodzielne przygotowanie posiłków: lodówkę, czajnik elektryczny, kuchenkę z palnikami elektrycznymi, a także talerze, szklanki, sztućce i garnki. Przestronna łazienka z prysznicem, zaopatrzona jest w ręczniki dla Gości, mydło i papier toaletowy.
Znajdujący się w jednym z pokoi kominek ndaje całemu apartamentowi przytulności. Stanowi też źródło dodatkowego ciepła w jesienne i zimowe wieczory.

Uwaga: ze względu na piec centralnego ogrzewania, który znajduje się pomiędzy pokojami w Apartamencie, cena pobytu osoby dorosłej jest niższa, niż w innych pokojach. Dźwięki wydawane przez piec podczas podgrzewania wody mogą przeszkadzać niektórym Gościom. Prosimy wziąć to pod uwagę podczas rezerwowania pokoju. Dziękujemy. :) 

Cennik

Cena za 1 os. Ilość miejsc
98 / dorosły
35 zł / dostawka
2 os. dorosłe
2-3 dostawki
REZERWUJ

KALENDARZ DOSTĘPNOŚCI